0шт.

Ваш кошик покупок ще порожній!

(044) 228 55 38
©Copyright 2010-2017 by Carwex.
Підібрати по:

Product was successfully added to your shopping cart.

Літні і зимові шини Yokohama в Україні

У нашій країні товари з Японії користуються великим попитом, оскільки мають високу якість. Це стосується і автомобільних покришок. Особливо впізнаваним брендом на ринку автошин України можна з упевненістю назвати Yokohama.
Ця фірма була заснована більше століття тому і спочатку мала далеку діяльність від виробництва автозапчастин. Однак більш звичний образ компанія прийняла в 1927 році, злившись з американським виробником автомобільної гуми. Союз з американцями дав японцям можливість по-новому поглянути на ринок і виробництво. Наслідком став високий статус найбільшого постачальника автошин до Імператорського дому. Вже в 1939 році фірма виготовила свій перший синтетичний каучук.
Сьогодні компанія Yokohama є велику корпорацію, яка має величезну вагу на ринку автомобільних запчастин. Щорічно її продажу вимірюються мільярдами доларів, а всі продукти отримують високі оцінки від критиків і рядових автомобілістів.
Такий успіх прийшов до компанії неспроста. Наполеглива праця, постійні вкладення і інноваційні рішення становили політику компанії. Фірма весь час випускає новинки, які кожен раз є кроком вперед. Для досягнення найкращої якості використовуються новітні технології та якісні матеріали.

Купити шини Yokohama в Києві

Інтернет-магазин Carwex займається продажем кращих автошин різних класів. Ми ведемо співпрацю з кращими постачальниками Європи, Азії та Сполучених Штатів Америки. Кожна модель - це високоякісний продукт, зроблений з урахуванням всіх споживчих вимог. Шини відповідають всім стандартам безпеки і екології. Висока зносостійкість і стійкість до зовнішніх пошкоджень дадуть вам можливість довгий час насолоджуватися плавною їздою в будь-яку погоду: хоч взимку, хоч влітку.
Наш сайт може запропонувати вам спеціальний каталог, в якому зібрано безліч екземплярів шин Yokohama. Для покупки досить перейти на сторінку товару, і, ознайомившись з характеристиками, натиснути на кнопку «купити». Після заповнення всіх необхідних форм контактними даними, з клієнтом обов'язково зв'яжеться наш фахівець.
Наш головні офіс знаходиться в столиці, але послугами магазину Carwex можуть користуватися всі жителі України. Ми готові послати замовлення в будь-який регіон країни кращої транспортної службою. Тому купити шини Yokohama можуть як жителі Києва, так і інших міст України.

Шини Yokohama

Сортувати у порядку зменшення

   

Товари від 1 до 12 з 54

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

   

Товари від 1 до 12 з 54

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5