0шт.

Ваш кошик покупок ще порожній!

(044) 228 55 38
©Copyright 2010-2017 by Carwex.

Product was successfully added to your shopping cart.

Літні і зимові шини Nokian в Україні

Сувора зима вимагає серйозних рішень для переобладнання автомобіля. Це стосується і коліс. Найкращим рішенням для українських доріг стануть шини від фірми Nokian. Ця компанія прославилася на весь світ своєю продукцією, так як вона має дуже високий показник якості. Безліч українських водіїв вже оцінили продукцію цієї фірми.

Сама компанія була заснована ще на початку XX століття в Фінляндії. Північні країни досить відомі своїми суворими зимами. Саме холодна пора року так вплинула на фінських майстрів, які змогли домогтися неймовірних на той час результатів у виготовленні шин. За короткий час виробник зміг завоювати популярність в країнах Північної Європи. Сьогодні ж виробники знамениті на весь світ. Доказом служать нагороди і номінації різних конкурсів і премій. Критики відзначають високу зносостійкість, а прості обивателі просто насолоджуються покупкою. Будь-яка погода, навіть найсуворіша, дарма цим гумовим виробам. Планка якості тримається досі.

В Україну поставляються тільки вироби кращої якості. Кожен екземпляр неодноразово тестується, перед тим як відправитися до нас на склад. Польові умови на власному полігоні, думка експертів і випробування автоматикою - все це допомагає мінімізувати потрапляння продукції низької якості до покупця. Кожен день проводяться дослідження, які покращують надійність, при цьому, не збільшуючи вартість. У зимових варіантах, наприклад, встановлені додаткові шипи. Для виготовлення використовуються матеріали тільки високої добротності.

Купити шини Nokian в Києві

Наш інтернет-магазин веде співпрацю тільки з перевіреними постачальниками і виробниками, а тому покупці отримують тільки найкращі товари. У розпорядженні кожного користувача великий каталог шин Nokian, де можна вибрати і зимові, і літні варіанти для свого авто. Більш того, в асортименті є і всесезонні екземпляри.

Здійснити покупку досить просто. Зайдіть на сторінку товару і натисніть «купити». Після цього можна вважати, що товар знаходиться вже у вас. За покупку шин Nokian можна розплатитися будь-яким зручним способом. Служба доставки в строк доставить обраний товар у ваше місто. Наша робота поширюється на всю територію України, а тому купити шини Nokian можуть як жителі Києва, так і інших регіонів.

Шини Nokian

Сортувати у порядку зменшення

   

Товари від 1 до 12 з 73

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

   

Товари від 1 до 12 з 73

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5