0шт.

Ваш кошик покупок ще порожній!

(044) 228 55 38
©Copyright 2010-2017 by Carwex.
Підібрати по:

Product was successfully added to your shopping cart.

Літні і зимові шини Hankook в Україні

Південнокорейські автомобілі і автозапчастини користуються великою популярністю в країнах СНД. В першу чергу через прекрасного поєднання двох головних параметрів: ціни і якості. Однією з фірм, яка успішно постачає продукцію в Україну та інші країни, є Hankook.

Сама компанія народилася ще в 1941. На той момент вона являла собою невелику контору. Але з самого першого дня керівництво твердо вирішило йти вперед. Вже через деякий час фірма об'єдналася з подібними собі дрібними компаніями. Це співпраця дала можливість по-новому поглянути на автомобільний ринок і зробити крок далеко вперед, залишивши позаду конкурентів. 1980-х роках Hankook відкрило представництво в Сполучених Штатах Америки, а ще через десять років в Нідерландах. Одне з основних досягнень компанія - укладення угоди з Форд. Примітно те, що Hankook була першою з азіатських компаній, яка зробила це.

Сьогодні ця фірма є одним з провідних виробників автомобільної гуми на ринку Південної Кореї. Її продукція широко шанована як на батьківщині, так і за кордоном. Навіть багато українських автомобілісти успішно користуються нею і взимку, і влітку. Адже шини мають високу якість, при цьому цілком оптимальною для середньостатистичного українця ціною.

Купити шини Hankook в Києві

Змінюється час року, а тому потрібно перевзути улюблену машину. Зробити це допоможе наш сайт. Наше завдання - подарувати вам можливість купити автомобільну гуму від кращих виробників світового ринку. І ця південнокорейська фірма одна з них. Її продукція довела свою чудову властивість, а тому ви будете раді користуватися нею як в холодну, так і в теплу пору. А ще на сайті присутні екземпляри для всіх сезонів.

Перед покупкою рекомендуємо налаштувати сервіс на пошук примірників саме під ваш автомобіль. Можна вибрати легкову, вантажну машини або автомобіль 4x4. Також є функція, яка допомагає знайти шини з шипами або runflat. Здійснювати пошук досить легко. У розпорядженні кожного користувача спеціальний каталог, який дозволить без праці вибрати необхідний екземпляр шини від Hankook. Здійснити покупку просто. Потрібно тільки зайти на сторінку товару, вибрати кнопку «купити», а потім заповнити необхідні поля своїми даними. Після цього можете бути впевнені, що покупка добереться до вас за лічені дні.

Шини Hankook

Сортувати у порядку зменшення

   

Товари від 1 до 12 з 82

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

   

Товари від 1 до 12 з 82

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5