0шт.

Ваш кошик покупок ще порожній!

(044) 228 55 38
©Copyright 2010-2017 by Carwex.
Підібрати по:

Product was successfully added to your shopping cart.

Літні і зимові шини Bridgestone в Україні

На українському автомобільному ринку можна знайти безліч товарів з Японії. Країна висхідного сонця відома своїми якісними продуктами, тому їх товари так подобаються українцям. Автомобільні шини не виняток. Компанія Bridgestone займається випуском покришок на машини вже дуже давно. Її успіх на світовому ринку викликаний геніальним підприємницьким розумом засновника Шоджиро Ішібаші. Людина, який заробляв на продажу взуття, змогла легко перейти в зовсім іншу галузь і досягти в ній небувалих вершин.

Сьогодні Bridgestone - це один з провідних виробників автомобільних деталей. Їхня продукція користується великим попитом не тільки на батьківщині, але і в інших країнах. Європейські та американські автомобілісти не один раз відзначали високу якість, зносостійкість і надійність. Спеціальні технології, за якими виготовляється гума, дозволяють шинам легко контактувати з будь-якою поверхнею. Саме ці чинники оцінювали критики, коли нагороджували продукти компанії на різних конкурсах.

Навіть досягнувши успіху, фірма не думає зупинятися. У спеціалізованих центрах проводяться досліди, завдання яких домогтися кращих результатів у виготовленні автомобільних покришок. Якість і оптимальна ціна - ось що приваблює українців при покупці цієї продукції.

Купити шини Bridgestone в Києві

Цікавить якісне взуття на автомобіль? Тоді ви звернулися, куди треба. Ми допоможемо вам правильно вибрати покришки на машину. Наш сайт запропонує ознайомитися з каталогом шин Bridgestone; в асортименті є як зимова, так і літня гума. Більш того, ми можемо запропонувати і всесезонні варіанти, які можуть легко контактувати зі снігом, льодом або чистою дорогою. Всі товари легко витримують перевантаження і зможуть прослужити досить довгий час. Ми підтримуємо співпрацю тільки з тими постачальниками, які не раз доводили першість на ринку автомобільних комплектуючих, а тому в добротності пропонованих товарів не варто сумніватися.

Наш магазин обслуговує українців з усієї країни. Наші склади і філії знаходяться в багатьох містах України, а тому купити шини Bridgestone можуть не тільки жителі Києва. Якщо ваше місце проживання провінція, то ми відправимо покупку кращої службою доставки. А про всі технічні нюанси зможе розповісти оператор, з яким можна зв'язатися по телефону.

Шини Bridgestone

Сортувати у порядку зменшення

   

Товари від 1 до 12 з 142

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

   

Товари від 1 до 12 з 142

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5