0шт.

Ваш кошик покупок ще порожній!

(044) 228 55 38
©Copyright 2010-2017 by Carwex.

Product was successfully added to your shopping cart.

Вся шинна продукція, представлена в інтернет-магазині Carwex поставляється в Україну офіційними дистриб'юторами і покривається повною гарантією заводів-виробників. На кожну з шин, що поставляються, є сертифікат відповідності. Від імені виробників та імпортерів, представлених у нас брендів, ми гарантуємо якість матеріалів і конструкції шин на весь термін експлуатації, визначеної в гарантійній документації.

Шина, дефект якої був виявлений під час шиномонтажу підлягає заміні на шину цієї ж моделі з ідентичними параметрами. Заявлені дефекти, виявлені в процесі експлуатації шини, підлягають перевірці на дотримання певних заводом-виробником правил її експлуатації/зберігання і у разі визнання їх дотримання, а також відсутності ознак порушення структурної цілісності шини внаслідок неавторизованого ремонту або модифікації - заміні шини на аналогічну.

Гарантійні зобов'язання, пов'язані із встановленням та експлуатацією шин, придбаних в магазині Carwex, виконуються за наявності документа, що підтверджує придбання товару саме у нас. Тому завжди вимагайте у водія-експедитора товарний чек.

У разі підозри на заводський дефект придбаної у нас шини просимо зв'язатися з нашим оператором за телефоном:

+380 (44) 228 55 38

З повагою,
Дирекція інтернет-магазину Carwex