0шт.

Ваш кошик покупок ще порожній!

(044) 228 55 38
©Copyright 2010-2017 by Carwex.

Product was successfully added to your shopping cart.

Інтернет-магазин автошин та автодисків Carwex

Ми цінуємо зручність!

Інтернет-магазин шин і дисків Carwex спеціалізується на продажу і доставці зимових, літніх і всесезонних шин, а також литих, сталевих, кованих дисків відомих світових брендів. Ми працюємо безпосередньо з дистриб'юторськими компаніями, тому наш інтернет-магазин автошин та автодисків Carwex оперує найбільш повним асортиментом, новітніми пропозиціями від постачальників, підтримує конкурентні ціни та пропонує нашим покупцям повну гарантію виробників шинної та дискової продукції.

Ми ретельно і професійно працюємо з ринковою інформацією і намагаємося пропонувати нашим замовникам оптимальні рішення.

Ми цінуємо зручність і простоту. Конфігуратор покришок і автодисків нашого інтернет-магазину автошин і автодисків організований для роботи з інформацією всіх рівнів, починаючи з марки і моделі автомобіля і закінчуючи бажаними ціновими параметрами. Він дозволяє вибрати кращий варіант покупки на основі порівняння різних шинних продуктів і дисків для автомобілів.

Основою нашого бізнессу є досягнення довіри і лояльності покупців шляхом індивідуального підходу, швидкого і точного реагування на їхні потреби. Ми пропонуємо експрес-доставку замовлень по Києву та Україні.

Наша ціль - зробити покупку шин і дисків простим і зрозумілим процесом, а роботу з нами - приємним досвідом. 

З повагою,
Дирекція інтернет-магазину автошин і дисків Carwex