В кінці січня Nokian Tyres оновила сімейство продуктів Nordman введенням Nordman 7 SUV як варіант для позашляховика. Зимові шиповані шини Nokian Nordman 7 SUV використовують унікальну технологію шипа, що забезпечує безпечні комфортні та прогнозовані умови зимового водіння. Ретельно випробувані технологічні рішення фінського виробника довели, що нові шини є надійним вибором для мінливих північних умов з точки зору безпеки, а також доступні покупцям з фінансової точки зору.

Зауважимо, що сімейство продуктів Nokian Nordman доповнює асортимент продукції Nokian Tyres для середньоцінового сегменту. Ключовими ринками для шипованих шин Nokian Nordman є країни Північної Європи та Північної Америки. Вибір з 37 варіантів розміру шипованих шин Nokian Nordman 7 SUV, починаючи від 15 дюймів до 20 дюймів, будуть доступні споживачам восени 2017 року.

За даними компанії, Nokian Nordman 7 SUV надійно поводиться при мінливих і складних північних умовах. Крім того, малюнок протектора і конструктивні рішення використані аналогічно зимовим шипованим шинам Nokian Hakkapeliitta 7 SUV для забезпечення поліпшеного зчеплення і стабільності керування транспортним засобом. В першу чергу мова йде про якірний шип. Його особливістю є широкий фланець, який подібно якоря тримається за внутрішню поверхню протектора і перешкоджає розгойдуванню "сталевого зуба".

http://www.nokianshop.com/images/stories/anchor_stud.jpg

Блоки протектора шин Nokian Nordman 7 SUV в своїй задній частині мають спеціальні "ведмежі кігті", які при гальмуванні беруть на себе більшу частину навантаження. Таким чином ці "кігтики" сприяють утриманню автошин в вертикальному положенні.

http://www.nokianshop.com/images/stories/bear_claw.jpg

Міцне зчеплення з складною зимовою дорогою і м'який контакт приводить в дію Air Claw Technology, яка поєднує в собі каплевидні повітряні заслінки на передніх кромках блоків протектора. Технологія нагадує систему амортизації на бігових кросівках: повітряні отвори на шині пом'якшують і послаблюють вплив шипа на дорозі, а також зменшують вібрацію шипа під час дорожнього контакту. Ця технологія повітряної подушки також позитивно впливає на зменшення зносу протектора шини  і поглинає шум.