Новий Kumho Ecsta PS91 призначений для вартісних суперкарів та швидкісних купе і першим запитанням з усіх яке може бути - це ціна. Kumho заявляє, що літні швидкісні шини Ecsta PS91 є "явно конкурентноздатні у своєму сегменті поміж інших преміум-брендів."

Шина Kumho Ecsta PS91 досупна в розмірах від 18 до 20 дюймів в рейтингом швидкості Y. Головний фокус виробника був зосереджений на максимальне зчеплення і ефективність гальмування на сухій поверхні, що в поєднанні дасть змогу водієві відчувати себе впевнено в будь-яких умовах. Виробник підкреслює, що для створення протектора використовували технологію мотоспорту, в результаті чого був створений матеріал, що оптимізує зчеплення з дорогою на високих швидкостях і подовжує довговічність шини. Іншим фактором що подовжує життя шині є його "3D ямкова технологія", яка забезпечує максимальну тепловіддачу і, таким чином, робить позитивний вплив на ступінь зносу. Бокова стінка автошини також вносить свій внесок в загальну продуктивність завдяки дизайну, який пригнічує вібрацію, тим самим покращуючи комфорт і знижує рівень шуму.

Шина Kumho Ecsta PS91 з асиметричним візерунком протектора наділена додатковим блоком жорсткості, що, безумовно, буде оцінено власниками потужних задньопривідних автомобілів.

Виробник також зазначає, що багато зусиль було прикладено до естетичного вигляду нової спортивної шини. Зокрема розробники вдало попрацювали з протектором навколо тонкої зовнішньої канавки із зображенням серії "динамічних гоночних прапорів" і з боковиною, що візуально посилена вкрапленнями "модної трикутної гравюри."

https://www.carid.com/images/kumho-tires/kumho-ecsta-ps91-sidewall.jpg